Nasze apartamenty

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia Bieszczad i naszego gospodarstwa. Jesteśmy przekonani, że właśnie tutaj Państwo świetnie wypoczną i przeżyją niezapomniane chwile w otoczeniu dzikiej przyrody. Nasze apartamenty są obiektem całorocznym, ogrzewanym.

U nas odpoczniesz

Jest tu dość miejsca by się w ciszy zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach, a komfortowe noclegi Bieszczad pozwolą na wypoczynek i beztroski relaks. Gospodarstwo Agroturystyczne OSTOJA znajduje się w pięknie położonej wsi Lutowiska w sercu dzikich Bieszczadów. Nierzadko można tu spotkać wilka, niedźwiedzia a także żubry. Blisko stąd na górskie szlaki oraz Zalew Soliński.

Aneks kuchenny

Oferujemy Państwu trzy komfortowo urządzone apartamenty 6-osobowe. Każdy z nich posiada osobne wejście oraz wspólny taras ze stolikiem, gdzie można swobodnie wypoczywać. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią oraz łazienką.

Sypialnia na piętrze

Na piętrze znajduje się sypialnia z łożem małżeńskim oraz dwoma pojedynczymi łóżkami. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się również telewizja satelitarna oraz bezprzewodowy internet. Powierzchnia każdego z apartamentów to aż 43m kw.

Nasze otoczenie

Gospodarstwo agroturystyczne Ostoja położone jest na końcu wsi Lutowiska, pod samym lasem z dala od ruchu ulicznego. Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko z grillem oraz parking. Warto również spróbować miodu z naszej pasieki a specjalnością naszego gospodarstwa są swojskie wyroby wędliniarskie.

Ceny noclegów
od 35 PLN /Doba
  • W przypadku wynajęcia apartamentu np. przez dwie osoby nie pobieramy opłaty za pozostałe wolne miejsca i nie dokładamy obcych osób. Możliwość negocjacji ceny w przypadku dłuższych pobytów.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz.14 a kończy o 10 dnia następnego.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości ustalonej indywidualnie na podany niżej numer konta:

PKO BP 19 1020 2980 0000 2702 0008 0077

Do wakacji pozostało jeszcze

do najbliższego sklepu oraz baru 1 km
do wyciągu narciarskiego 8 km
nad Zalew Soliński 25 km
do najbliższego szlaku turystycznego na połoniny 12 km

Nasze

Pokoje

Aneks kuchenny

Aneks kuchenny

Apartament

Sypialnia

Sypialnia

Apartament 2

Sypialnia

Sypialnia

Apartament 3

Sypialnia

Sypialnia

Apartament 2

Sypialnia

Sypialnia

Apartament 1

Zarezerwuj swój pobyt

Zapraszamy do kontaktu

Agroturystyka Ostoja Bieszczady


Rajmund Skotnik
Lutowiska 
38-713 Lutowiska
woj. podkarpackie

Tel. 668 442 160

Zapraszamy

Istnieje możliwość zakupu swojskich wyrobów mięsnych z dziczyzny*

*szczegóły na miejscu.

Search